Diskuse

DOSTAŇTE SE DO DISKUSE!

Lidé i roboti je čtou rádi a pravděpodobnost získání NOVÝCH OBJEDNÁVEK je vysoká.

Dejte nám téma a my rozpoutáme debatu.
Diskusní fóra přináší nové objednávky.

 

Odkazy získané v diskusních fórech značně napomáhají zvýšení návštěvnosti lidmi z Vaší cílové skupiny.

 

 

Diskuse jsou totiž tematické, čtenáři tu hledají odpovědi, a tak na odkaz, který jim odpověď může přinést, jednoduše s tím záměrem klikají. Díky těmto zájemcům často dochází nejen k nárůstu návštěvnosti, ale také míry konverze. Diskusní fóra však navštěvují i roboti a webovým stránkám, o nichž se zde „mluví“, tento fakt zohledňují při indexaci a přiřazení relevance ke klíčovým slovům.

 

Diskuse v Čechách i v zahraničí.

Na českých diskusních fórech, kde se zaměřujeme především na oslovení čtenářů/účastníků diskusí, jsou odkazy umisťovány velmi obezřetně, především ve formě názvu webových stránek, často i s popisem, co má na daném webu čtenář hledat. Diskusní fóra totiž nejsou prioritně určena k propagaci komerčních webů a tak by jejich provozovatelé, a v horším případě i roboti, takové chování nehodnotili pozitivně.
Smyslem umisťování odkazů do zahraničních diskusních fór je, na rozdíl od publikování v Čechách, především oslovení robotů. Díky tomu, že publikujeme na desetitisících diskusních portálů, odezva na sebe nenechá dlouho čekat.

 

Nepřímý linkbuilding.

U odkazů z diskusních fór se nabízí zmínka o této okrajové, byť ne bezvýznamné formě linkbuildingu. Protože k umisťování odkazů na fórech je zapotřebí přistupovat s maximální opatrností, volíme alternativní cestu. Odkaz na Vaše stránky umístíme do profilu přispívatele, abychom každým dalším příspěvkem do diskuse posílili stránku s tímto profilem a tím i hodnotu odkazu, který obsahuje.

Pokud chcete jen RELEVANTNÍ NÁVŠTĚVNÍKY, neostýchejte se s nimi promluvit a pusťte se do diskuse20 příspěvků do 20 df = 1.400 Kč + DPH

 

Příspěvky jsou vkládány manuálně, fóra vybíraná tematicky a texty věcně navazují na právě probíhající diskuse.

 

banner adword siteseo

Základ úspěchu

Zeptejte se nás


Neplatný vstup

Neplatný email

Neplatný vstup


Neplatný vstup